CoderDojo, programmeeractiviteit Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!

Voor deze CoderDojo in Adem vzw. zijn er 4 plaatsen voor jongeren uit de buurt. Op deze manier willen we een inclusie moment creëren met enkele jongeren die verblijven in Adem vzw.


CoderDojo en Adem vzw. organiseren gratis programmeerclubs 1 keer per maand. Op die CoderDojo leren meisjes en jongens programmeren met Scratch, Microbit, spelletjes ontwikkelen enzovoort. Ze ontmoeten gelijkgestemde deelnemers en laten elkaar zien waaraan ze gewerkt hebben. CoderDojo maakt van ontwikkelen en programmeren een superleuke, keigezellige en megatoffe leerervaring.


Praktische informatie

Wanneer

Prijs

Gratis

Organisatie

Filter op categorie