Pilates is een full body work-out, ontwikkeld door Joseph Pilates. Tijdens de lessen werken we aan krachtige spieren, een soepel lichaam, een goede houding en een goed evenwicht tussen lichaam en geest.
Pilates is geschikt voor iedereen die op een verantwoorde en bewuste manier aan haar of zijn lichaamsconditie, houding en balans wil werken, ongeacht leeftijd, achtergrond of conditie.
De lessen gaan wekelijks door op vaste momenten. Op feestdagen en tijdens schoolvakanties kunnen de lesmomenten afwijken of kan er geen les zijn. Eventuele wijzigingen worden tijdig gecommuniceerd.
De lessen zijn zowel fysiek als online te volgen.
De fysieke lessen gaan door in onze praktijk The Extra Mile in Bierbeek. Volg je de lessen liever online van thuis uit? Kies dan bij je inschrijving voor de ONLINE lesoptie. Inschrijven kan eenvoudig online of via de The Extra Mile-app.
Praktische informatie
Wanneer
-
- maandag
- Gesloten
- dinsdag
- van 21 tot 22 uur
- woensdag
- Gesloten
- donderdag
- Gesloten
- vrijdag
- Gesloten
- zaterdag
- Gesloten
- zondag
- Gesloten
